VÝROBNÍ KONTROLOR/-KA PRO VÝSTUPNÍ A EXPEDIČNÍ KONTROLU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Farmet a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - výrobní kontrolor/-ka pro výstupní a expediční kontrolu.

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou. Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením. Náplň práce: provádění dílenské kontroly; zpracování kompletní dokumentace; provádění záznamů o neshodách, řízení neshodných výrobků, kontrola po opravách; měření přenosnými 3D měřidly. Požadavky: SŠ vzdělání (strojírenský obor); 2 roky praxe v oboru; řidičský průkaz sk. B; znalost práce s PC; znalost čtení technických výkresů; výhodou znalost technologie svařování; pečlivost, spolehlivost, komunikativnost. Zaměstnavatel nabízí: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení; prostor pro seberealizaci, iniciativu a profesní růst; příspěvek na dopravu; příspěvek na sdružování a stravování; týden dovolené navíc; příspěvek na životní pojištění a další. Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, e-mail: kontakt (zaslání životopisu), tel.: kontakt.

Společnost

Farmet a.s.

Lokalita pracoviště

Jiřinková 276, 552 03 Česká Skalice (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Farmet a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Farmet a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému