Strojvedoucí na lokomotivu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lučební závody Draslovka a.s. Kolín hledá vhodného kandidáta na pozici Strojvedoucí a řidiči kolejových motorových vozíků - strojvedoucí na lokomotivu.

Co bude Vaší náplní práce: práce na provozu závodní vlečky přistavení železničních vagónů se surovinami popř. prázdných, ke stáčení odsun železničních vagónů – ložených nebo prázdných po vyložení činnost spojená s nakládkou nebo vykládkou odbavení vagónů (např. lepení, plombování, uzavírání i otevírání) v případě potřeby výkon práce spojený se skladováním produktů ve skladech či v provozních skladech – tj. nakládka pomocí mechanizačních prostředků do dopravních prostředků při následné expedici Co od Vás očekáváme: ÚSO, vyučení v technickém směru průkaz způsobilosti k řízení kolejového vozidla řidičské oprávnění B, T (traktor) výhodou VZV výhodou (NE podmínkou) fyzická zdatnost zodpovědnost ochota učit se novým věcem

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 605, 1 2 Kolín 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
  • T - traktory a pracovní stroje
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lučební závody Draslovka a.s. Kolín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lučební závody Draslovka a.s. Kolín o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému