Vedoucí kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - vedoucí kvality.

VEDOUCÍ KVALITY Úkoly a zodpovědnosti jsou: -řízení, rozvíjení a udržování systému kvality a environmentálního managementu podle norem ISO 9001, ISO 14001, EN ISO/IEC 80079-34 napříč celou organizací, -prosazování politiky jakosti a dosažení cílů jakosti, zajištění, aby výrobky byly v souladu se standardy a požadavky zákazníka. -nastavování, zpracování a vyhodnocování ukazatelů kvality, příprava reportů a statistik -řešení reklamací a nastavování nápravných opatření, práce s 8D reporty. -organizování a vyhodnocování certifikačních a interních auditů -odpovědnost za oblast ochrany proti ESD. -prosazování a aplikace moderních metod a nástrojů managementu kvality -spolupráce s interními a externími dodavateli, koordinace vstupní kontroly -správa a údržba výrobních a měřících přípravků, zajištění pravidelné kalibrace -organizování školení všech pracovníků v oblasti kvality, bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí -odpovědnost za oblast HSE, dohled nad dodržováním bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí. -spolupráce s ostatními odděleními na zvyšování kvality, snižování nákladů na nekvalitu a zavádění opatření ke snižování celkových nákladů Máte tyto předpoklady? -SŠ nebo VŠ technického zaměření -praktické zkušenosti s implementací zlepšování v procesech a na výrobku – Kaizen, Lessons Learned, Read Across…důraz na Gemba Walk -zkušenost s vedením týmu kvality, motivace, rozvoj a hodnocení podřízených pracovníků -plynulá znalost německého a/nebo anglického jazyka (slovem i písmem) - IT znalosti: MS Office (Access) -komunikační dovednosti a profesionální přístup Co nabízíme? -stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí -atraktivní mzdové ohodnocení -extra týden dovolené -flexibilní pracovní doba -vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy -příspěvek 1000,- po odpracovaném roce na penzijní připojištění - 55% příspěvek na stravu - 6.000,- roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity -příspěvek až 4.000,- ročně na dětskou rekreaci V případě zájmu zašlete co nejdříve motivační dopis a Váš životopis na email: kontakt

Společnost

Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 10, 541 01 Trutnov 1 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému