PRACOVNÍK/-ICE NA ÚKLID KANCELÁŘÍ - DPP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RPM Service s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - pracovník/-ice na úklid kanceláří - dpp.

PRACOVNÍK/-ICE NA ÚKLID KANCELÁŘÍ - Dohoda o provedení práce; nástup od 1. 11. 2016; doba úklidu cca 2,5 hod. (mezi 16:00 - 19:00 hod.) - Požadujeme: pečlivost - NA PRACOVIŠTĚ NECHOĎTE (úklid zajišťuje úklidová služba), KONTAKTUJTE TELEFONICKY, SMS NEBO E-MAILEM NÍŽE UVEDENOU OSOBU. - Donátová Dagmar Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

RPM Service s.r.o.

Lokalita pracoviště

Habrmanova 196, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 - 65 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RPM Service s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RPM Service s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému