ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK VÝZKUMU DO ODDĚLENÍ MECHATRONICKÝCH SYSTÉMŮ - 8490

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Technická univerzita v Liberci hledá vhodného kandidáta na pozici Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách - ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace - pracovník výzkumu do oddělení mechatronických systémů - 8490.

CHARAKTERISTIKA: vědecko-výzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, realizace projektu výzkumu a inovací automatizační techniky. DOVEDNOSTI: zvládnutí SW pro programování ŘS, PLC, Embedded systémů a jednostupňových mikročipů s důrazem na LINUX, vysoká míra kreativity a invence, schopnost komunikovat s vědeckou komunitou v týmu, angličtina na komunikativní úrovni, zkušenosti s navrhováním a vývojem strojních částí a konstrukcí, zkušenosti s experimenty a laboratorním testováním. VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské vzdělání v oboru inženýr elektro, popř. informační technologie, ukončené magisterské studium, probíhající doktorské studium v oboru výhodou, zkušenosti s publikací vědeckých experimentů, praxe v oboru minimálně 1 rok. PRAC. POMĚR: 60% úvazek, prac. smlouva-na dobu po dobu trvání projektu. NÁSTUP: 01/2017, mzdová třída C2. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: CV, stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odbor. způsobilosti a členství v odbor. společnostech. Bližší info. na webu TUL-úřední deska. Doručte e-mailem (kontakt) nebo poštou na výše uvedenou adresu nejpozději dne 6.11.2016. VŘ je od 6.10.2016 zveřejněno na úřední desce TUL.

Lokalita pracoviště

Studentská 1402, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vysokoškolský učitel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Technická univerzita v Liberci výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Technická univerzita v Liberci o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému