Supervizor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - supervizor.

Pracoviště: Kafkova č.p. 1351/6c, Olomouc. Nabízíme příležitost manažerovi oddělení, aby se připojil k našemu týmu a pracoval v oddělení obuvi. Budete pracovat ve svižném prostředí se zaměřením na obsluhu zákazníka a rozvoj prodeje. Budete to pouze vy, kdo nastaví limity a bude rozvíjet svoji kariéru! Zodpovědnosti: - Vést a řídit malý tým prodejců - Řízení skladových zásob včetně merchandisingu a zpracování příjmu zboží - Maximalizace prodeje prostřednictvím skvělé obsluhy zákazníků - Zajištění dodržování firemní politiky, postupů a pokynů všemi zaměstnanci - Školení a koučování členů týmu oddělení obuvi k rozvoji jejich dovedností a znalostí výrobků - Zajištění dosažení KPI a cílů všemi členy týmu oddělení obuvi a textilu Schopnosti: - Dobré komunikační schopnosti se schopností vést lidi - Organizační dovednosti se schopností řídit objem prací a priority jednotlivých úkolů zadaných manažerem prodejny - Flexibilita pro směny, které zahrnuje večery a víkendy - Schopnost školení a koučování pro osobní rozvoj a výkon oddělení - Zaníceně inspirovat a motivovat ostatní - Přístup zaměřený na výsledky a ambice Co nabízíme: konkurenční plat, 20% zaměstnaneckou slevu, bonus za měsíční výkon až do výše 20% platu, bonus za inventury, příležitost k rozvoji, kariérní postup. Zaměstnanecké výhody: široká škála bonusů, sleva 20% na zboží. Prosíme uchazeče, aby nám své strukturované CV posílali POUZE elektronicky na kontakt a do předmětu emailu zadávali název inzerátu na který reagují.

Společnost

Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kafkova 1351, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému