VEDOUCÍ PROVOZU ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZENOVA services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - vedoucí provozu úklidové služby.

VEDOUCÍ PROVOZU ÚKLIDOVÉ SLUŽBY - PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 1. 11. 2016, místo výkonu práce: Hradec Králové + východní Čechy - Náplň práce: jedná se o práci náročnou na cestování; vedoucí dostane několik zakázek, na které je třeba zajistit pracovníky úklidu, dovážet materiál, kontrolovat kvalitu provedené práce, obsazovat zakázky v případě nemocí a dovolených (shánět zástupy) atd.; komunikace s podřízenými a jednání s klienty; práce s PC (podklady pro centrálu, faktury, docházky, objednávky atd.) - Požadujeme: vyučení s maturitou, ŘP skup. B, znalost práce na PC (excel, outlook), svědomitost, flexibilita, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování - Nabízíme: mobilní telefon, automobil, flexibilní pracovní doba. - V případě zájmu pište na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZENOVA services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZENOVA services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému