Asistent/ka kanceláře

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ludmila Vacková hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka kanceláře.

Pozice:asistent/ka kanceláře V případě zájmu prosím pošlete Váš profesní životopis na email: kontakt ,kontaktní osoba Ludmila Vacková. Možnost práce na plný i zkrácený pracovní úvazek. Co bude Vaší pracovní náplní: - aktivní osobní i telefonická komunikace s klienty, administrativní práce, Co od Vás očekáváme: - optimisticky laděnou osobnost, se kterou bude radost spolupracovat, - dobré komunikační a organizační dovednosti - uživatelskou znalost práce s PC, - možnost pracovat minimálně 20 hodin týdně, - SŠ vzdělání s maturitou, - spolehlivost a pečlivost, bezúhonnost a beztrestnost. Co Vám nabízíme: - místo výkonu práce Příbram, možnost částečné práce z domova, - plný nebo zkrácený úvazek (minimálně 20 hodin týdně), datum nástupu dle dohody, - stabilní job a zázemí silné a expandující společnosti Chytrý Honza a.s. - společně s Vámi budeme usilovat o Váš profesní a osobní rozvoj, podpoříme Vás v kariérním růstu, - nadšený tým lidí s ambicí uspět, profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou. Nástup od 1.11.2016. Mzda: 12 000,- až 18 000,- Kč. Místo výkonu práce:Ludmila Vacková Chytrý Honza, pobočka Příbram, Žižkova č.p. 708, Příbram II.

Společnost

Ludmila Vacková

Lokalita pracoviště

Žižkova 708, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ludmila Vacková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ludmila Vacková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému