Asistent/ka obchodu - pouze pro OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 4heat s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka obchodu - pouze pro ozp.

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis s kontaktními údaji na e-mail: kontakt Požadované dovednosti : perfektní komunikační schopnosti, schopnost pracovat s informacemi, dohledávat je a vyvozovat závěry, proaktivní přístup, schopnost organizace času; práce na PC: Internet - vyhledávání informací, MS Outlook, MS Word, Excel Poznámka k volnému místu: pouze pro OZP/OZZ; telefonická a e-mailová komunikace s investory, zápis do systému a komunikace o projektech a potenciálních zakázkách s obchodníky, příprava podkladů pro obchodníky.

Společnost

4heat s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ječná 1321, 621 00 Brno 21, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 4heat s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 4heat s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému