Inventurní pracovníci DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Axial Personnel Agency, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - inventurní pracovníci dohoda o provedení práce.

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky i brigádnice na inventurní práce v hobbymarketu v Brně. Termíny akcí: Brno střed 17.-25.10.2016 Brno Ivanovice 13.-19.10.2016 Možnost výběru dní, ideální samozřejmě, když můžete všechny dny (není podmínkou). Brigáda je vhodná i pro důchodce a osoby na MD. Požadujeme čistý trestní rejsřík Nabízíme DPP - tedy bez odvodů sociálního a zdravotního pojištění. Veronika Čechová kontakt kontakt

Lokalita pracoviště

Údolní 306, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 70 - 75 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Axial Personnel Agency, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Axial Personnel Agency, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému