Asistent - ka pedagoga

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola Bruntál, Školní 2 hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů - asistent - ka pedagoga.

Aktualizace: 10.10.2016 místo výkonu práce : Bruntál, Školní 2 Asistentem pedagoga je podle ustanovení § 2 zákona č.563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ten, "kdo koná přímou vyučovací, přímou výchovnou, přímou speciálněpedagogickou nebo přímou pedagogicko- -psychologickou činnost přímým působením na vzdělávaného, kterým uskutečňuje výchovu a vzdělávání na základě zvláštního právního předpisu". Asistentem pedagoga může být dle výše zmíněného zákona každý, kdo splňuje tyto předpoklady: o je plně způsobilý k právním úkonům, o je bezúhonný, o má odbornou kvalifikaci, o je zdravotně způsobilý, o prokázal znalost českého jazyka. opraxe v zaměstnáních, která mají vztah k náplni práce asistenta pedagoga výhodou. Hlásit se na e - mail : kontakt nebo na tel. č. kontaktnebo osobně v kanceláři školy / po - pá vždy od 8.00 do 15.00 hodin / K přihlášce připojte: " strukturovaný profesní životopis, " originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením, " originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, " souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Z : 7.10.2016

Společnost

Základní škola Bruntál, Školní 2

Lokalita pracoviště

Školní 723, 792 01 Bruntál 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola Bruntál, Školní 2 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola Bruntál, Školní 2 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému