Asistent/ka pedagoga

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů - asistent/ka pedagoga.

Jedná se o denní 12ti hodinové služby, hlavní pracovní náplň je zaměřená na výpomoc dopoledne při výuce, odpoledne při výchově. Požadujeme: - Kurz asistenta pedagoga /lze dodělat v průběhu prvního roku pracovního poměru/ - Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1. 1. 2015 - Úvazek: 1,00 - 6. platová třída Osobnostní požadavky: - Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě - Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti - Schopnost zaujmout svojí osobností - Schopnost posoudit možnosti dítěte - Schopnost dobře porozumět problému - Schopnost pracovat s konflikty a chybami - Snaha o předcházení selhání dítěte - Odpovědnost a samostatnost - Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci - Umění vyjednávat - Schopnost spolupráce v týmu - Aktivita a kreativita, flexibilita - Podíl na rozvoji celého zařízení - Loajalita - Vysoké pracovní nasazení - Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi - Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství Další požadavky: - Schopnost řízení služebního auta - Dostupnost v mimopracovní době Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: kontakt nejpozději do 15.11.2016

Společnost

Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1

Lokalita pracoviště

sídliště Janštejn 138, 588 52 Horní Dubenky, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému