Strategický nákupčí - junior/senior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Snoeks Automotive CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí - strategický nákupčí - junior/senior.

NÁPLŇ PRÁCE: Vedení nových projektů ve spolupráci s mateřskou společností v Holandsku Vypracování zpráv pro manažera logistiky Práce na inovativních projektech Vyhledání nových dodavatelů a technologií Vyhledání úspor, vyjednávání s dodavateli Řízení převodu výroby Provádění auditů (interních / externích) ze strany oddělení logistiky Zpracování, aktualizace a evidence dodavatelských smluv POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání Praxe na podobné pozici min. 2 roky velkou výhodou Pokročilá znalost anglického jazyka v mluvené i psané podobě - podmínka! Dobré komunikační, vyjednávací a analytické schopnosti Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) Flexibilita, přesnost, stresu odolnost, týmový duch, pozitivní osobnost Ochota cestovat v rámci ČR i do zahraničí - služební cesty každý týden NABÍZÍME: 22 dnů dovolené, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění, bonusy na Vánoce / dovolenou, zaměstnanecké akce, občerstvení na pracovišti zdarma, stravenky, flexi pasy, jazykové kurzy, školení, možnost kariérního růstu, práce v dynamické a rozvíjející se holandské společnosti - možnost navštívit centrálu v NL, pracovní doba 7:00 - 15:30 Hlásit se telefonicky nebo zasílat životopisy na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Kateřinská 103, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nákupčí v oboru Nákup

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Snoeks Automotive CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Snoeks Automotive CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému