pracovník expedice pro zpracování zakázek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LB Cemix, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - pracovník expedice pro zpracování zakázek.

Místo výkonu práce: Nová Ves nad Lužnicí; Požadujeme: - úplné středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru - dobrou znalost práce s PC, znalost SAP výhodou - časovou flexibilitu - příjemné vystupování - spolehlivost, zodpovědnost, organizační a komunikativní schopnosti Vaším úkolem bude: - evidence objednávek, jejich zpracování - vystavování dodacích listů, finalizace dokladů pro fakturaci - péče o zákazníky, komunikace s dodavateli - tvorba harmonogramu závozů, koordinace práce řidičů - spolupráce na plánování výroby - komunikace s obchodním úsekem Nabízíme: - zaměstnání ve společnosti s mezinárodním zázemím a řadou sociálních výhod - zajímavé finanční ohodnocení - možnost dalšího osobního a profesního rozvoje - zajímavou a zodpovědnou práci Nástup dle vzájemné dohody STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS zašlete na adresu: LB Cemix, s.r.o., k rukám pana Ing. Martina Krotkého, Tovární ulice 36, 373 12 Borovany nebo na e-mail: kontakt

Společnost

LB Cemix, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nová Ves nad Lužnicí 42, 378 09 Nová Ves nad Lužnicí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LB Cemix, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LB Cemix, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému