Operátor skladu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TONYPOL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - operátor skladu.

Kontakt: Uher Václav, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Nutná zkušenost s řízením VZV (VZV průkaz),možnost kurzu na VZV průkaz, čeština, spolehlivost. Práce v plzeňském logistickém skladu, manipulace VZV, čtečky kódů. 3 směny, přesčasy - základ 17,5 tis. + příplatky za směnnost (čistá mzda s příplatky až 100 Kč/hod), stravenky - měsíční bonus po třech měs. až 4800 Kč k hrubé mzdě (dovednost, docházka) tel.:kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

TONYPOL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Podnikatelská 1087, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TONYPOL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TONYPOL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému