TECHNIK KONTINUÁLNÍHO ZLEPŠOVÁNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci organizace a řízení - technik kontinuálního zlepšování.

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel. Pracovní náplň - Zajištění implementace a dodržování standardů organizace - Podpora a zlepšování Team Concept-u - Zavádění principů kontinuálního zlepšování do praxe - Řešení projektů v oblasti kontinuálního zlepšování - Navrhuje zlepšení systému řízení vedoucí k odstranění ztrát - Administrace procesu zlepšování v podniku (KAIZEN) - Kontrola a zpracování vyhodnocení, včetně koordinace nápravných a preventivních opatření - Kontrola plnění akčních plánů - Řízení komunikace o neustálém zlepšování v závodě - Podílí se na vykonávání administrativních činností útvaru, reporting Požadujeme - Znalost metodologie neustálého zlepšování výhodou - VŠ vzdělání výhodou - Znalost práce na PC (MS Office), Znalost AJ - Min. 3 roky praxe s řízením týmu - Min. 3 roky praxe v provozu výroby - Znalost metodologie neustálého zlepšování podmínkou - Samostatnost, Kreativita - Schopnost dotahovat úkoly do konce - Organizační a řídící schopnosti - Orientace na detail - Komunikační dovednosti - Asertivní přístup - Týmová práce, Flexibilita Nabízíme - Dobře placenou práci - Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti - Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně) - Roční výkonnostní odměnu - Příspěvek na životní a penzijní pojištění - Možnost dalšího profesního růstu - Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce - Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding Kontakty - Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt - Telefon na personální oddělení: kontaktnebo kontakt, mobil č.: kontakt Místo výkonu práce: Svatopluka Čecha 1205, Česká Lípa

Lokalita pracoviště

Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa 1 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému