Předškolní pedagog a pracovnice/pracovník s rodinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Člověk v tísni, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - předškolní pedagog a pracovnice/pracovník s rodinou.

Místo výkonu práce: Rokycany Náplň prace: výchovná a vzdělávací práce s dětmi ve věku 3-6 let (zejm. rámci předškolního klubu), včetně adaptačních aktivit v MŠ, a sociální práce s jejich rodinami s cílem zlepšení předškolní přípravy. Požadujeme: pedagogické vzdělání nebo vzdělání odpovídající požadavkům zákona o sociálních službách - kvalifikace pracovníka v sociálních službách / sociálního pracovníka, terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu v prostředí sociálně znevýhodněných domácností a lokalit, odhodlání prosazovat rovný a inkluzivní přístup ve vzdělávání, aktivní přístup, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet, zkušenost s prací s dětmi výhodou Nabízíme: platové ohodnocení 10.000,-Kč, podíl na rozvoji unikátní a potřebné služby, 5 týdnů dovolené, možnost seberealizace v renomované nevládní organizaci, práci v profesionálním týmu, průběžnou individuální a týmovou supervizi, možnost dalšího vzdělávání a studijního volna. Zkrácený pracovní úvazek. Kontakt: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete na adresu kontakt do 31.10.2016. Výběrové řízení proběhne 11. 11. 2016 v prostorách regionální pobočky Plzeň, Mikulášské nám. 17, 326 00 Plzeň.. Více o aktivitách organizace Člověk v tísni, o. p. s. na poli sociální integrace a v dalších oblastech najdete na kontakt, resp. kontakt/plzen

Lokalita pracoviště

Svazu bojovníků za svobodu 68, 337 01 Rokycany 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Člověk v tísni, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Člověk v tísni, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému