Chemici operátoři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lučební závody Draslovka a.s. Kolín hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství) - chemici operátoři.

Co bude Vaší náplní práce: obsluha vyhrazených tlakových a plynových zařízení obsluha příslušné část výrobního procesu dle platných technologických, bezpečnostních a požárních předpisů obsluha stripovací kolony, obsluha utilizačního kotle, stáčení surovin Co od Vás očekáváme: SOU, ÚSO vzdělání, obor chemie výhodou (ne podmínkou), popřípadě technické vzdělání oprávnění na tlakové nádoby, plynová zařízení, topičské zkoušky parní kotle III.tř. – výhodou (ne podmínkou) zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost ochotu učit se novým věcem schopnost pracovat v nepřetržitém provozu znalost práce na PC výhodou technické myšlení schopnost práce ve výškách na 1,5 m a nepřetržitém provoze (12ti. hod. směny)

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 605, 280 02 Kolín 2 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Chemik v oboru Farmacie a chemický průmysl
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lučební závody Draslovka a.s. Kolín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lučební závody Draslovka a.s. Kolín o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému