Pečovatelé

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - pečovatelé.

Místo práce: Bulovka č.p. 1462/10, Praha 8 Kontakt na tel.: kontakt/ kontaktv prac. dny 8-11:30 a 13-14:00, e-mail: kontakt Požadujeme: odbornou způsobilost pracovníka v sociálních službách, bezúhonnost a kladný vztah k seniorům

Společnost

Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb

Lokalita pracoviště

Bulovka 1462, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému