HR Recruiter/ka junior/ka s němčinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Personální referenti - hr recruiter/ka junior/ka s němčinou.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu pište na e-mail nebo volejte. Náplň práce: - Nečeká Vás jen teoretické školení, ale ihned vplujete do praxe - Čeká Vás velmi různorodá práce při rozvoji start-upového projektu - Budete dělat nábor zaměstnanců na různé pozice - Čeká Vás také telefonická komunikace s kandidáty a budete také podporou obchodního týmu - Nemine Vás ani část administrativy Požadavky: - Němčina na úrovni C1 podmínkou (pokud si myslíte, že máte B2, tak neváhejte a taky se ozvěte) - Důležité je umět najít ty správné lidi a nebát se je následně oslovit - Být komunikativní a flexibilní - Být kreativní - nové nápady jen uvítáme - Mít SŠ vzdělání s maturitou - Být pečlivý a mít tah na branku - Mít řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - Práci v přátelském kolektivu - Zajímavé finanční ohodnocení - Pokud budete šikovný/á, můžete kariérně růst nebo se vyprofilovat na jinou pozici - Čekají Vás i neformální aktivity - Vaše práce bude velmi různorodá - Mobilní telefon, notebook

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému