MANIPULANTI - OPERÁTOŘI - výběrové řízení se koná 24. 1. 2017 od 9:00 hod na ÚP ČR KoP Beroun, Okružní 333, 266 01 Beroun ve třetím patře zasedací místnosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ekonvert s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - manipulanti - operátoři - výběrové řízení se koná 24. 1. 2017 od 9:00 hod na úp čr kop beroun, okružní 333, 266 01 beroun ve třetím patře zasedací místnosti.

MANIPULANTI - OPERÁTOŘI - místo výkonu: Loděnice. Nápň práce: manipulace a třídění materiálů a odpadů, obsluha paletových vozíků, ručního nářadí a jednoduchých strojů. Požadavky: obsluha VZV (výhodou). Kontakt: e-mailem.

Společnost

Ekonvert s.r.o.

Lokalita pracoviště

Loděnice, Loděnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ekonvert s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ekonvert s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému