Pomocná kuchařka/ pomocný kuchař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STAEG Facility, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři - pomocná kuchařka/ pomocný kuchař.

Náplň práce: pomocné práce při přípravě jídel, výdej jídel Požadavky: nižší odborné vzdělání, nebo střední odborné s výučním listem, praxe v gastronomii výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, pozitivní přístup k zákazníkům Nabízíme: práci v moderním prostředí, pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení, jednosměnná pracovní doba Kontaktní osoba: Kam poslat: Pekařová Blanka Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Průmyslová 738, 682 01 Vyškov 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 500 - 11 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STAEG Facility, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STAEG Facility, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému