Projektový manažer překladů a lokalizací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Pavel Knot hledá vhodného kandidáta na pozici Překladatelé a tlumočníci - projektový manažer překladů a lokalizací.

ND Popis činnosti: koordinace týmu externích překladatelů a komunikace s našimi obchodními zástupci s cílem vyřešit zakázky našich klientů. Požadujeme: úroveň angličtiny B2 a vyšší, systematickou a důslednou osobnost, znalost ICT výhodou (nikoliv podmínkou), znalost CAT nástrojů výhodou (nikoliv podmínkou), znalost práce na PC (MS Office, internet atd.), komunikační schopnosti, zodpovědnost, plnění zadaných úkolů do konce. Místo výkonu práce: Zlín Pokud Vás zaujala tato příležitost, zašlete nám CV na email: kontakt Vyhrazujeme si neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují výše uvedené požadavky. Více informací o naší společnosti na kontakt

Společnost

Mgr. Pavel Knot

Lokalita pracoviště

Vodní 1972, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Tlumočník, překladatel v oboru Komunikace, PR a media
Alternativní názvy profese: Překladatelé a tlumočníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 200 - 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Pavel Knot výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Pavel Knot o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému