Vedoucí elektro-servisního oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CAUTUM SERVISNÍ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací - vedoucí elektro-servisního oddělení.

Místo výkonu práce: Ostrava, Jantarová 3347/11 Kontakt: emailem kontakt NÁPLŇ PRÁCE: - Spolupráce s oddělením vývoje a výroby - Oraganizování servisních výjezdů v ČR, případně v cizině - koordinace a kontrola elektro zakázek - řízení a kontrola pracovní činnosti elektikářů - jednání se zákazníky POŽADUJEME: - ŘP sk. B aktivní - odborné znalosti s energetiky - Zkušenost s vedením menšího týmu lidí - Vyhláška 50/1975 Sb. min. paragraf 5 - Organizační schopnosti BENEFITY: Firemní benefity - Možnost odborného růstu a další specializace - Nadstandardně přátelské pracovní prostředí v mladém kolektivu - Práce na HPP - Okamžitý nástup - Prémie

Společnost

CAUTUM SERVISNÍ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jantarová 3347, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CAUTUM SERVISNÍ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CAUTUM SERVISNÍ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému