Skladník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TTV servis spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník.

Kontakt telefonicky nebo e-mailem kontakt. - SOU - průkaz řidiče VZV + praxe min. 1 rok - řidičský průkaz sk. B - fyzická zdatnost - manipulace s těžšími břemeny - zodpovědnost, spolehlivost - 12-ti hodinové směny, ranní/noční (provoz od neděle 22:00 hod. do soboty 22:00 hod.) - zázemí rozvíjející se dopravní společnosti firemní akce - příspěvek na stravování, stravovací zařízení na pobočce, firemní akce - zaměstnanecké půjčky, kompletní servis pracovního oblečení - možnost ubytování - odpovídající finanční ohodnocení, garantovaný výplatní termín.

Lokalita pracoviště

Za Nádražím 1561, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 38 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

17.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TTV servis spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TTV servis spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému