Skladový manipulant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dr. Kulich Pharma, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladový manipulant/ka.

Místo pracoviště: - Černokotelecká 1621 (průmyslová areál SANITAS), Říčany Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - Požadujeme pečlivost, zodpovědnost, doložit beztrestnost (čistý RT), práce vhodná pro ženy. - Praxe na obdobné pracovní pozici vítána. Další informace: - Do firmy nechodit, nevolat, zaslat životopis s telefonickým kontaktem e-mailem na kontakt (do předmětu zprávy uveďte "SKLADOVÝ MANIPULANT"). V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době zveřejnění nabídky na portále MPSV, nesplňujete požadavky na uvedené pracovní místo. Zaměstnanecké výhody: - zvláštní peněžité výhody

Společnost

Dr. Kulich Pharma, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Černokostelecká 1621, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dr. Kulich Pharma, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dr. Kulich Pharma, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému