Specialista/specialistka online marketingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Autocentrum BARTH a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialista/specialistka online marketingu.

Místo výkonu práce Pardubice. Nástup dohodou. Náplň práce: Jako součást Marketingového oddělení budete zodpovědný za tvorbu a postupného budování online marketingu celé skupiny BARTH. A to zejména online aktivit firmy Autocentrum BARTH a.s., která zastupuje více jak 10 automobilových a motocyklových značek, jako Audi, Volkswagen, Škoda, SEAT, Peugeot, KIA, Honda a třeba YAMAHA. Ale také online marketing pro reklamní společnosti BARTH media, půjčovnu caravanů, ale i pro závodní tým BARTH Racing, který se účastní Rally Dakar. Budete kompletně vytvářet a nastavovat online kampaně. Budete s naším externím dodavatelem webů (externí programátoři) budovat, vymýšlet a spoluvytvářet více jak 10 webů skupiny BARTH. Budeme mít za úkol zvyšovat návštěvnost našich webů, našich Facebookových profilů a dále YouTube profilů skupiny BARTH. Požadujeme: - Praxi - zkušenosti s online marketingem (SEO, PPC, Google Adwords, Seznam Sklik, Google Analytics, správa sociálních sítí) - Zkušenosti s nastavením online kampaní - příprava, realizace, vyhodnocení - Základní přehled o současných marketingových trendech - Schopnost analýzy trhu a zjištění potřeb zákazníků - Zájem o další vzdělávání v oblasti marketingu/obchodu - Aktivní, pozitivní a týmový přístup Nabízíme: - zázemí stabilní a prosperující společnosti - motivující ohodnocení v závislosti na odvedené práci, zaměstnanecké výhody - přístup k novým technologiím a technickému vybavení - další odborné vzdělávání Zaměstnanecké výhody: firemní výhody (příspěvek na stravu - vlastní jídelna, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy, sportovní a kulturní akce) Místo je vhodné i pro absolventy. První kontakt telefonicky (8:30 - 16:00) nebo e-mailem.

Lokalita pracoviště

Hůrka 1798, 530 12 Pardubice 12 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Autocentrum BARTH a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Autocentrum BARTH a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému