Technik zabezpečování letového provozu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost China Eastern Airlines Corporation Limited Prague odštěpný závod hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - technik zabezpečování letového provozu.

místo výkonu práce: Aviatická č.p. 1017/2, 161 00 Praha 614 kontakt: Vanické Pavlína, e-mail: kontakt Náplň práce: zajištění pravidelné údržby i velkých revizí letadel zajištění a řízení demontáží a montáží letadlových celků zajištění přezkušování systémů letadel zajištění provádění zástaveb a modifikací zajištění provádění identifikace a odstraňování závad Požadujeme: vzdělání v oboru letecký mechanik nebo avionik průkaz způsobilosti k údržbě letadel podle Čínského zákona o civilním letectví, článek 7, paragraf 147. praxe v oboru vítána znalost anglického a čínského jazyka slovem i písmem na dobré úrovni Písemné životopisy výhradně k rukám JUDr. Vanické na email: kontakt .

Společnost

China Eastern Airlines Corporation Limited Prague odštěpný závod

Lokalita pracoviště

Aviatická 1017, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.4.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti China Eastern Airlines Corporation Limited Prague odštěpný závod výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost China Eastern Airlines Corporation Limited Prague odštěpný závod o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému