MAJETKOVÁ ÚČETNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední škola technická, Most, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní všeobecní - majetková účetní.

MAJETKOVÁ ÚČETNÍ Samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví - majetku - odpovědnost za odpisy majetku organizace, - správa odpisových plánů majetku, - spolupráce při účetní likvidaci faktur ve vazbě na evidenci majetku, - vyhotovení účetních záznamů a všech operací týkajících se majetku, - odpovědnost za správné zařazení majetku, - kontrola nákladů, které budou aktivovány do majetku společnosti, - inventarizace (fyzická inventura, zpracovávání inventur), - úzká spolupráce s finanční účtárnou, - zpracování podkladů pro audit. Požadujeme: - dobrou praktickou znalost zákona o DPH - znalost podvojného účetnictví a související legislativy - zkušenost s účtováním dlouhodobého majetku - odpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k řešeným problémům HLÁSIT SE: Ing. Radka Arandjić tel.: kontakt- volat Po - Pá 8:00 - 15:00, email: kontakt

Společnost

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Dělnická 21, 434 01 Most 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní všeobecní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 920 - 20 960 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední škola technická, Most, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední škola technická, Most, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému