PRACOVNÍK/ICE V LOGISTICE A EXPEDICI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LIP distribution s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci v logistice - pracovník/ice v logistice a expedici.

Náplň práce: expedice zásilek pro zákazníky, výstupní kontrola, která hlídá, zda je zboží při odesílání nepoškozené, 1x denně odvoz zboží do našich nejbližších obchodů. Požadavky: základní znalost práce s PC, manuální zručnost a fyzickou zdatnost, řidičský průkaz skupiny - B (aktivní), čistý trestní rejstřík a samostatné uvažování Nabízíme: pozice ideální pro absolventy - zaškolíme, pomůžeme s kariérou v jednom z největších skate shopů v ČR, bonusy a speciální slevy na naše zboží Pošlete na uvedený e-mail své CV a motivační dopis, kde popište své zkušenosti a důvod, proč se zajímáte o tuto pracovní pozici.

Společnost

LIP distribution s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská tř. 2738, 370 04 České Budějovice 4 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 500 - 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIP distribution s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LIP distribution s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému