Supervizor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPORTDIRECT.com Czech republic, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - supervizor/ka.

Místo výkonu práce: AVION Shopping Park Ostrava, Rudná 3114/114, Ostrava - Zábřeh Prosíme uchazeče/ky, aby nám své strukturované CV posílali elektronicky na e-mail: kontakt a do předmětu emailu zadávali název inzerátu na který reagují. Sports Direct Group je druhý největší maloobchodní prodejce v Evropě se sportovním a módním zbožím. Ve více než 800 prodejnách po celém světe prodáváme celou škálu výrobků včetně Nike, Adidas a Puma, spolu s našimi vlastními značkami jako Slazenger, Lonsdale, Everlast a Karrimor. Skupina má za sebou 30 let průběžného růstu a expanze. Nabízíme příležitost manažerovi oddělení, aby se připojil k našemu týmu a pracovat v oddělení obuvi. Budete pracovat ve svižném prostředí se zaměřením na obsluhu zákazníka a rozvoj prodeje. Budete to pouze vy, kdo nastaví limity a bude rozvíjet svoji kariéru! Odpovědnosti : -Vést a řídit malý tým prodejců -Řízení skladových zásob včetně merchandisingu a zpracování příjmu zboží -Maximalizace prodeje prostřednictvím skvělé obsluhy zákazníků -Zajištění dodržování firemní politiky, postupů a pokynů všemi zaměstnanci -Školení a koučování členy týmu oddělení obuvi k rozvoji jejich dovedností a znalostí výrobků -Zajištění dosažení KPI a cílů všemi členy týmu oddělení obuvi a textilu Schopnosti: -Dobré komunikační schopnosti se schopností vést lidi -Organizační dovednosti se schopností řídit objem prací a priority jednotlivých úkolů zadaných manažerem prodejny -Flexibilita pro směny, které zahrnuje večery a víkendy -Schopnost školení a koučování pro osobní rozvoj a výkon oddělení -Zaníceně inspirovat a motivovat ostatní -Přístup zaměřený na výsledky a ambice Co nabízíme: -Konkurenční plat -20% zaměstnaneckou slevu -Bonus za měsíční výkon až do výše 20% platu -Bonus za inventury -Příležitost k rozvoji -Kariérní postup

Společnost

SPORTDIRECT.com Czech republic, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rudná 3114, 700 30 Ostrava 30 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPORTDIRECT.com Czech republic, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPORTDIRECT.com Czech republic, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému