Administrativní pracovníci, přijem a výdej zboží

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Ferdinand Rábek hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovníci, přijem a výdej zboží.

ND Požadavky: velmi dobrá znalost práce s PC, Excel, World, internet Náplň práce: obsluha eshopu, vystavování faktur, expedice zboží, balení balíků, vedení skladové evidence, komunikace se zákazníky, další administrativa. Pracovní doba: Po-Pá 8:30 - 17:00 hod. Zájemci o pracovní místo zasílat životopis s fotografií a kopií posledního dosaženého vzdělání na e-mail kontakt .

Společnost

Ing. Ferdinand Rábek

Lokalita pracoviště

Cecilka 38, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Ferdinand Rábek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Ferdinand Rábek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému