Administrativní pracovník v gastronomii - pouze pro OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SANSIMON, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník v gastronomii - pouze pro ozp.

Administrativní pracovník v gastronomii - pouze pro OZP Popis pracovní pozice - Administrativa, práce s PC, zadávání dat do účetního systému, vytváření dokladů. - Práce se skladovým programem - Příjem objednávek a komunikace se zákazníky. - Práce na zkrácený úvazek (30h týdně). Požadujeme - Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost. - Zkušenost s prací v potravinářském provozu - Statut OZP (invalidní důchod) podmínkou. - Schopnost práce s PC a předchozí administrativní zkušenost nutná Nabízíme - Odpovídající mzdové ohodnocení. - Zaměstnanecké benefity. - Příspěvky na penzijní pojištění. - Práci ve stabilní a rozvíjející se firmě. - Zajištění stravování formou teplého oběda. Prosíme zájemce, odpovídající uvedeným požadavkům, o zaslání životopisu emailem na adresu kontakt .

Společnost

SANSIMON, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jiráskova 47, 664 61 Rajhrad (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SANSIMON, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SANSIMON, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému