Pracovník balení a expedice zboží až 130,- Kč/hod ZLIČÍN

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 120 - 130 Kč / Hodina

Přijmeme šikovné pracovníky pro výrobní společnost v blízkosti metra Zličín.

Náplň práce:

  • manuální pomocné práce
  • balení

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení až 130,– Kč/hod
  • stravenky
  • příplatky za noční směny
  • místo pracoviště v blízkosti metra B – Zličín
  • možnost práce na 8hodinových a 12hodinových směnách

Požadujeme:

  • spolehlivost a manuální zručnost
  • ochotu pracovat na směny
  • základy práce na PC (není podmínkou)
  • práce vhodná pro všechy, i pro absolventy

Společnost

McROY GROUP

Společnost se zahraniční účastí
Velikost společnosti: 51-100 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hlavní město Praha kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Dělník v oboru Dělnické profese

Mzdové podmínky

Základní mzda: 120 - 130 Kč / Hodina

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti McROY GROUP výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost McROY GROUP o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému