Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

VÝVOJÁŘ v C# OBJ175

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 55 000 - 65 000 Kč / Měsíc

Máte znalost .NET (C#, Visual Studio)?Tak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň-vývoj nového komplexního SW pro sběr a zpracování dat -uplatnění v oblasti vývoje, analýzy (aplikačního návrhu) a tvorby uživatelského rozhraní  Požadavky -schopnost analytického myšlení a týmové spolupráce  -dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem)   -znalost .NET (C#, Visual Studio)   -alespoň pasivní znalost angličtiny   -ochotu se stále učit -spolehlivost  - 5 let praxe -senior v IT  -znalost relačních databází (návrh, správa - zejména MS SQL)  -znalost OOP, návrhových vzorů, dependency injection   -využijeme zkušenosti s ORM nástroji (NHibernate, Entty Framework)   -výhodou zkušenosti s praktikováním TDD  -výhodou zkušenosti s nástroji jako e SVN, Jira, práce s Wiki, MS build nebo Ant   -dovednosti v oblasti user experince design a grafiky  Nabízíme   -práci v malém a mladém kolektivu praktikujícím SCRUM  -prostor pro vlastní kreativitu a rozvoj  -možnost částečné práce z domova (po zapracování)  -dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti  -zajímavé finanční ohodnocení -pracoviště Praha 9

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hlavní město Praha kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Informační technologie
Profese: VÝVOJÁŘ v C#
Alternativní názvy profese: Programátor, vývojář

Mzdové podmínky

Základní mzda: 55 000 - 65 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému