Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

SPECIALISTA BOZP Jižní Čechy

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Máte praxi v oblasti BOZP a PO min. 3 roky?Hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

-dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování

 dokumentace atd.)

-podílet na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty

-podílet na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Nabízíme

-odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných

 výsledků

-služební automobil

-odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční

 příspěvek)

-možnost samostatně plánovat svoji práci

-výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO

-lokalita Tábor, České Budějovice, Jindřichův Hradec

Požadavky

-SŠ/VŠ vzdělání

-praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky

-OZO BOZP dle zák. 88/2016 Sb.

-OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.

-praxe v oblasti ochrany životního prostředí, znalost AJ a znalost BOZP a PO ve výrobních

 podnicích výhodou

-ŘP sk. B

-vysoké pracovní nasazení

-iniciativnost a zaměření na výsledek

-bydliště Tábor - České Budějovice - Jindřichův Hradec

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihočeský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Bezpečnost a ochrana majetku a osob
Profese: SPECIALISTA BOZP Jižní Čechy
Alternativní názvy profese: Technik BOZP

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému