Pedagogové volného času (oddělení výpočetní techniky)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASTERIX - středisko volného času Havířov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pedagogové volného času - pedagogové volného času (oddělení výpočetní techniky).

Požadujeme: - vzdělání a odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících § 17 odst.1) - komunikační dovednosti a nekonfliktnost - kladný vztah k dětem - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost - samostatnost, flexibilitu, kreativitu a tvořivost Charakteristika pracovní pozice: - přímá práce s dětmi vedení zájmových útvarů - organizace volnočasových aktivit - příprava a realizace táborů - obsluha webových stránek - tvorba propagačních materiálů - velmi dobrá znalost PC (obsluha výpočetní techniky) Vyhrazujeme si právo na základě dodaných písemných materiálů uchazeče nepozvat k výběrovému řízení, případně nevybrat žádného z účastníků výběrového řízení KONTAKT: Nabídky zasílejte na adresu střediska, případně na e-mailovou adresu - kontakt formou strukturovaného životopisu a motivačního dopisu do 15. 11. 2016. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.

Společnost

ASTERIX - středisko volného času Havířov, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Na Nábřeží 23, 736 01 Havířov 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pedagog volného času v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Pedagogové volného času

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASTERIX - středisko volného času Havířov, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASTERIX - středisko volného času Havířov, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému