Česká stabilní společnost fungující na trhu již 25 let, která je výhradním dovozcem unikátního zdravotního a čistícího zařízení, hledá do svých řad nové obchodní zástupce.

Obchodní zástupce - FIX + provize - možno i jako přivýdělek

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

garantovaný příjem v prvních 3 měsících až do výše 30000 + provize

Popis pozice:

• Osobní prodej založený na důvěře

- představení a názorná prezentace produktů u zákazníků

- vytvoření a předložení nabídky zákazníkovi

- zpracování objednávky produktů poptávaných zákazníkem

• Účast na pravidelném školení (produktové a psychologie prodeje)

• Společnost obchodnímu zástupci zajišťuje veškerou podporu

Požadujeme:

• Aktivní osobnost s obchodním duchem a orientací na výsledky, pozitivním přístupem a zdravým

sebevědomím

• Dobré komunikační dovednosti, příjemné a reprezentativní vystupování

• Časovou flexibilitu, chuť pracovat, loajalitu

• ŘP sk. B, vlastní osobní automobil výhodou

• Přístup k internetu, uživatelskou znalost PC a MS Office

• Vhodné i jako přivýdělek pro studenty, důchodce a maminky na MD/RD

• Živnostenský list (zahájení spolupráce možné na DPP a dle výdělku přejít na ŽL)

Nabízíme:

• Nadprůměrné finanční ohodnocení – garantovaný příjem v prvních 3 měsících + provize

• Zázemí úspěšné české společnosti s dlouholetými zkušenostmi na trhu

• Obchodní činnost s produkty špičkové kvality ve své kategorii

• Práci ve vlastním regionu

• Kvalitní systém bezplatných školení na pražské pobočce

• Přátelský partnerský přístup

Společnost

R spol s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 51-100 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Na Třeběšíně 3158/11, 13000 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referent, Odborný pracovník obchodu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list (3 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Hodně cestování autem
  • Vhodné i pro studenty
  • Vhodné pro seniory 50+
  • Klouzavá pracovní doba
  • Pravidelné firemní akce
  • Není třeba žádný cizí jazyk
  • Vhodné na mateřské
  • Vhodné pro OZP
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti R spol s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost R spol s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému