Pracovník/ce v laboratoři, laborant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Naturfyt - Bio s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech - pracovník/ce v laboratoři, laborant/ka.

První kontakt písemný, telefonickýí!!! Zaměstnavatel požaduje: - vzdělání bakalářské, VŠ - oboruchemická technologie, chemie, biochemie, chemie potravin - vhodné i pro absolventy s požadovaným vzděláním bez praxe - praxe v chemické výrobě výhodou - znalost práce na PC, zdravotní průkaz, flexibilita, samostatnost, organizační schopnosti Místo výkonu práce: Naturfyt - Bio s.r.o., Beskydská č.p. 1301/2, 790 01 Jeseník 1 Pracovní doba: 5:30 -14:00hod Zaměstnavatel nabízí: 25 dnů dovolené, možnost nákupu produktů zaměstnavatele za zvýhodněné ceny Zájemci se mohou hlásit: - zasláním písemné nabídky a životopisu CV na e-mail: kontakt - telefonicky na tel. čísle: kontakt

Společnost

Naturfyt - Bio s.r.o.

Lokalita pracoviště

Beskydská 1301, 790 01 Jeseník 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Naturfyt - Bio s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Naturfyt - Bio s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému