elektromechanik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VEIT Electronics, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - elektromechanik.

Kontaktní osoba: Sabina Kameníčková, Tel: kontakt, email: kontakt Veit electronics, Modřická 52, 664 48 Moravany u Brna, kontakt VEIT Electronics je českou společností, která si během své 25-leté historie vybudovala zvučné jméno nejen v České republice, ale především v zahraničí. Zabývá se výrobou elektrotechniky pro agrární sektor a své výrobky exportuje do více než 60 zemí světa, napříč všemi kontinenty. Jde o rodinnou, dynamicky se rozvíjející firmu orientovanou na tu nejvyšší kvalitu, která si uvědomuje, že její zaměstnanci jsou její velkou devízou, že je třeba do nich investovat a podporovat je v osobním rozvoji. Je spolehlivým partnerem pro své zákazníky, dodavatele i zaměstnance. Přijďte mezi nás a staňte se součástí našeho úspěšného týmu! Co od Vás očekáváme: -Vzdělání v oboru elektrotechniky -Orientaci v elektrotechnických schématech a znalost pájení SMD -Znalost běžných dílenských dovedností ( vrtání, řezání, pilování atd.) -Řidičský průkaz skupiny B -Komunikativní znalost AJ výhodou -Pečlivost, samostatnost a ochotu se dále rozvíjet Co můžete čekat Vy od nás: -Zázemí stabilní a rostoucí společnosti s 25-ti letou tradicí na mezinárodním trhu -Odpovídající platové ohodnocení + výkonnostní bonusy -Možnost služebních cest do zahraničí po zapracování -Možnost naučit se novým věcem -Příjemný a přátelský kolektiv -Příspěvky na dopravu, jazykové kurzy, teambuildingy Pracovní doba: -Jednosměnný provoz od 6:30 - 15:00, s možností pružné pracovní doby. Místo výkonu práce: -Místo výkonu práce v Brno - Moravany. Termín nástupu : -Nástup dle domluvy, ideálně ihned. Pokud se nebojíte vyzkoušet něco nového, rádi byste se dále zdokonalovali, jste ochotni odpovídat za svoji vlastní práci a chcete za ni dostávat odpovídající odměnu, hledáme tedy právě Vás. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či zašlete svůj strukturovaný životopis na uvedenou emailovou adresu. Těšíme se na Vás!

Společnost

VEIT Electronics, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Modřická 700, 664 48 Moravany u Brna, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VEIT Electronics, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VEIT Electronics, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému