Technik oprav v elektrotechnické výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Connectronics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici - technik oprav v elektrotechnické výrobě.

Požadujeme: - SOU/SŠ (výhodou obor elektrotechniky) - znalost aplikací MS Office (Word, Excel) - znalost elektrotechnických součástek výhodou - osvědčení - vyhláška č. 50 o odborné způsobilosti v elektrotechnice - schopnost pájet - odpovědnost, pečlivost, samostatnost Náplň práce: - řídí se výrobním plánem, technologickými a QA předpisy a pokyny vedoucího - analyzuje a opravuje závady na deskách plošných spojů zjištěné na testu - testuje finální výrobky na příslušném testu - vede předepsané záznamy Nabízíme: - příspěvek na závodní stravování - po 1. odpracovaném roce 5 dnů dovolené navíc - odměny při pracovních a životních jubileích - příspěvek na sport/kulturu/volný čas - čtvrtletní bonusy - firemní akce

Společnost

Connectronics s.r.o.

Lokalita pracoviště

Billundská 2756, 272 01 Kladno 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Connectronics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Connectronics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému