Specialisté inkasa pohledávek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DBS invest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci - specialisté inkasa pohledávek.

Požadujeme: bezúhonost, spolehlivost a samostatnost se smyslem pro detail, důslednost a systematičnost, vysoká úroveň komunikačních schopností, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC: MS Office, Googlemaps, CUZK, ISIR, vyhledávání a analýza dat, základní orientace v dluhové problematice a praxe v oboru je vítána Výhody: fixní mzda a k tomu motivující bonusy, zaměstnanecké benefity

Společnost

DBS invest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Santražiny 575, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DBS invest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DBS invest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému