směnový kuchař/kuchařka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826 hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - směnový kuchař/kuchařka.

Požadavky: vyučená kuchařka s praxí Dvousměnný provoz (celodenní strava), hlavní kuchařka směny Pracovní doba: 1.směna PO - PÁ: 5:30 - 14:00 hod 2.směna PO - ČT: 9:30 - 18:00 hod Kontakt: osobně,telefonicky - PO - ČT: 6:00 - 15:00 hod emailem

Společnost

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826

Lokalita pracoviště

Jaselská 826, 280 02 Kolín 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému