Lakýrník/ce kovů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROINDUSTRY service s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - lakýrník/ce kovů.

Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Ostrava - Vítkovice V případě zájmu pište na e-mail. Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme lakárníky/ce kovů. Požadavky: -ZŠ, SOU (výuční list v oboru lakýrník výhodou) -manuální zručnost a chuť se učit novým věcem -praxe v práškové lakovně vítána -orientace ve výkresové a technické dokumentaci výhodou Nabízíme: -zaškolení na pracovní pozici -podporu technologa i mistra -možnost profesního růstu Náplň práce: -identifikace dílů, kontrola počtu kusů -posouzení stavu povrchu před lakováním, čištění a odmašťování ploch -maskování dílů, krytí závitů, navěšování dílů na pojízdný dopravník -povrchová úprava stříkáním a nanášením prášku -svěšování dílů z pojízdného dopravníku, odmaskování, sundání krycích komponentů -provádění konečné montáže vybraných nalakovaných produktů -kontrola kvality laku, uložení zboží na paletu Zaměstnanecké výhody: Přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

Společnost

EUROINDUSTRY service s.r.o.

Lokalita pracoviště

Výstavní 2937, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lakýrník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROINDUSTRY service s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROINDUSTRY service s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému