Seřizovač textilních strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MOUKA TIŠNOV, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - seřizovač textilních strojů.

Pracovní doba dvousměnna: 6:00 - 14:15 a 13:45 - 22:00. Práce v hluku. Je možná úprava pracovní doby. Náplň práce: seřízení stroje před začátkem série, kontrola a úpravy během výroby. Požadavky: min. vyučen ve strojírenském oboru např.: (učební obor - seřizovač textilních strojů, mechanik - elektronik, automechanik, soustružník, zámečník, obráběč kovů), manuální zručnost, zájem o práci, zodpovědnost, samostatnost, schopnost komunikace s lidmi, dobrý zrak. Nabízíme: zázemí rodinné firmy s tradicí od roku 1842, mimořádné odměny, příspěvek na stravování, dovolenou navíc. Zašlete, prosím, svůj životopis (včetně kontaktu) nejpozději do 23.10.2016 na personální oddělení - paní Brabcová (kontakt, tel.: kontakt). Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Společnost

MOUKA TIŠNOV, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Koráb 133, 666 01 Tišnov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MOUKA TIŠNOV, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MOUKA TIŠNOV, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému