MIST MANDL

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KVALITA náhradní plnění s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - mist mandl.

Do moderního provozu prádelny hledáme spolehlivé pracovníky na dvou až třísmenný provoz. Pracovní doba je pružná v době zaškolení, které trvá přibližne 3 - 6 měsíců si osvojíte rutinní kroky na prádelně od praní, sušení, mandlování, skládání a expedici prádla. Mzda v rozpětí od 17 500 Kč až 19 000 Kč (v rámci zaškolení). Uvedená mzda je hrubá a NEZAHRNUJE příplatky a případný přesčas - to je hrazeno navíc. Požadujeme časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti, čistý výpis z rejstříku trestů. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na BEZPLATNÉ tel. lince kontakt. Navštívit nás můžete také osobně v sídle firmy Kvalita profi partner, Dvořákova ulice 383/17, 370 01 České Budějovice v běžné pracovní době 8:30 - 16:30. ( kromě pátku 8:00 - 15:30)

Společnost

KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dvořákova 383, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 500 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVALITA náhradní plnění s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KVALITA náhradní plnění s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému