strojník, údržbář, řidič

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gabriel s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči a obsluha lesnických strojů - strojník, údržbář, řidič.

místo výkonu práce:České Kopisty č.p. 208 Terezín, 412 01 Litoměřice. POŽADAVKY: praxe vítána řidičský průkaz C, CE (zkušenosti podmínkou), T, strojní průkaz (pásový bagr, čelní kolový nakladač, rypadlo nakladač) odborná zdatnost a organizační dovednosti aktivní přístup a pracovitost flexibilita zájem o osobní rozvoj a vzdělávání NÁPLŇ PRÁCE: práce na strojích k přípravě půdy a údržby zeleně při realizaci zakázek, řízení nákladního vozidla, provádění oprav a údržby na přidělené technice, odpovědnost za funkceschopnost přidělené techniky, opravy a údržba ostatní mechanizace. Zvláštní prémie, naturální výhody, jízdní výhody, stravenky. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky, e-mailem.

Společnost

Gabriel s.r.o.

Lokalita pracoviště

Terezín 208, 412 01 Litoměřice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči a obsluha lesnických strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 95 - 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.4.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gabriel s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gabriel s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému