Operátor práškové lakovny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HongIk Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - operátor práškové lakovny.

NÁSTUP IHNED! Požadujeme: - Pracovitost - Chuť učit se novým věcem - Praxe vítána - Manuální zručnost - Zodpovědnost a samostatnost Náplň práce: - Předúprava povrchu - Práškové lakování - Kontrola kvality laku- komplexní obsluha zařízení lakovny Nabízíme: - Práci na HPP - Adekvátní finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností, výkonu a kvality - Benefity (možnost 13. platu) - Práce na nejmodernějších technologiích - Dostupnost MHD - Pracovní doba je od 07:00 - 15:30 Místo výkonu práce: Horní Suchá KONTAKT: V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: kontakt

Společnost

HongIk Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dělnická 1342, 735 35 Horní Suchá (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HongIk Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HongIk Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému