VÝROBNÍ DĚLNÍK S VZV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SAPRIL People s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) - výrobní dělník s vzv.

VÝROBNÍ DĚLNÍK S VZV Náplň práce: - svoz prázdných obalových jednotek z lnek, jejich čišzění a skládání na palety - příprava k odvozu, 10% práce venku Požadujeme: - průkaz VZV - ručně vedený el. vysokozdvyžný vozík - fyzická zdatnost, zodpovědnost, ochota práce na směny HLÁSIT SE: Michaela Kubíková email: kontakt - životopis, do předmětu uvádějte VÝROBNÍ DĚLNÍK S VZV

Společnost

SAPRIL People s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dělnická 27, 434 01 Most 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 60 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SAPRIL People s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SAPRIL People s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému