Obsluha a údržba mycí linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nikey s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - obsluha a údržba mycí linky.

Jedná se o práci ve venkovním prostředí. Nutný dobrý zdravotní stav. Hmotná zodpovědnost, ŘP sk. "B" vítán. 2 směny 6-14:30 a 9:30-18:00 hod. Práce je vhodná jkak pro muže, tak pro ženy. Zaměstnavatel nabízí stravenky a 25 dnů dovolené. Kontakt: telefonicky p. Janda Po-Pá od 8-15:00 hod.

Společnost

Nikey s.r.o.

Lokalita pracoviště

Olomoucká 350, 789 85 Mohelnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nikey s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nikey s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému